Er is hard gewerkt tijdens de puppyles van vandaag. Ondanks de zon was het nog pittig koud. Maar de hondjes en bazen deden hun best met allerlei oefeningen.
Basisoefeningen zoals aandacht en zit, belonen van gewenst gedrag (als de hond naast je komt zitten, terwijl je staat te luisteren is dat een beloning waard!), beheersing (niet uit het bakje snoepen, ook al wordt er voor je neus een brokje in gedaan) en lopen aan een slappe lijn.
En niet alleen de honden leren, de bazen leren ook: niet terugtrekken als de hond trekt, de grenzen en de richtingen van het wandelen zonder dwang bepalen en de invloed van de eigen lichaamshouding op de communicatie met je hond.
Tot slot van allemaal een perfecte ‘recall,’zonder twijfel en linea recta naar je baasje als die roept! Mooi!!